Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Nowoczesna UprawaPrzedsiębiorca RolnyRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie
Sygnały racic

Sygnały racic

Książka „Sygnały racic” to zbiór praktycznych wskazówek przydatnych producentowi bydła mlecznego, niezbędnych do poprawy zdrowotności i utrzymania stada pod kontrolą. Zawiera zrozumiałe opisy, rysunki i bardzo dużo fotografii. To kompendium wiedzy na temat utrzymania zdrowych racic.

cena 79 zł

Rozród

Rozród

Książka „Rozród” to bogato ilustrowany poradnik, dotyczący kluczowych kwestii związanych z płodnością i rozrodem bydła, kierowany przede wszystkim do hodowców – praktyków. W sposób przystępny i przejrzysty przekazuje zarówno wiedzę teoretyczną, jak i fachowe porady praktyczne. Czytelnik znajdzie tutaj opis wielu możliwości usprawnienia pracy ze zwierzętami oraz rozwiązań pozwalających uzyskać lepsze wskaŸniki rozrodu.

cena 58 zł

Sygnały koni

Sygnały koni

Książka „Sygnały koni” to zbiór praktycznych informacji dla hodowców i miłośników koni. Konie nieustannie wysyłają i uzewnętrzniają sygnały dotyczące ich zdrowia, dobrostanu, odżywiania i zachowań. Odpowiednia interpretacja i wykorzystanie tych sygnałów to dla każdego hodowcy i miłośnika koni duże wyzwanie. Holenderscy weterynarze, a zarazem właściciele i miłośnicy tych zwierząt – Menke Steenbergen i Jan Hulsen – w oparciu o własne doświadczenia i wiedzę zawodową napisali „Sygnały Koni” - bogato ilustrowany przewodnik o tym jak rozumieć zachowania, postawę i cechy fizyczne indywidualnego zwierzęcia, a także grupy.

cena 96 zł

Sygnały ziemniaka

Sygnały ziemniaka

"Sygnały ziemniaka" to kolejna pozycja książkowa powstała we współpracy z holenderskim wydawnictwem Roodbont. Napisana w formie poradnika stanowi kompendium praktycznej wiedzy z zakresu uprawy tej popularnej rośliny. Omawia jej wszystkie etapy ? od przygotowania i doboru odmian, poprzez nawożenie, odchwaszczanie, rozpoznanie chorób i szkodników, do zbioru i dobrego przechowalnictwa wraz z transportem.

cena 75 zł

Choroby bydła

Sygnały brojlerów

"Sygnały brojlerów" to praktyczny przewodnik prowadzenia stada kurcząt rzeźnych w warunkach fermowych. Książka zawiera niezbędne porady dotyczące oceny jakości piskląt, przygotowania środowiska produkcyjnego, postępowania ze stadem w trakcie odchowu oraz oceny wpływu profilaktyki i warunków środowiskowych na efekty produkcyjne i jakość surowca drobiarskiego.

cena 95 zł

Choroby bydła

Sygnały kur nieśnych

"SYGNAŁY KUR NIEŚNYCH" to praktyczny poradnik prowadzenia stad rodzicielskich i towarowych kur nieśnych. Przekazuje wskazówki dla producentów dotyczące dobrych praktyk zootechnicznych, postępowania ze stadem, diagnostyki i rozpoznawania błędów w produkcji.cena 94 zł

Choroby bydła

Choroby bydła

Bogato ilustrowana książka dla hodowców, studentów i lekarzy weterynarii. Porusza tematykę m.in. kulawizn, chorób wymienia, chorób pasożytniczych, zakaŸnych, układu pokarmowego, a także ronień i profilaktyki biegunek. Polecamy!"cena 146,5 zł

Sygnały świń

Sygnały świń

Wyjątkowa, bogato ilustrowana książka napisana przez lekarzy weterynarii w oparciu o wieloletnie obserwacje zachowania świń. Pomaga właściwie odczytywać i wykorzystywać sygnały o stanie zdrowia i kondycji zwierząt.cena 92 zł

 
© 2008 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone